Koningsdag in ons winkelcentrum

Op zaterdag 26 april wordt van 11.00 – 18.00 uur op de Binnenweg tussen Julianalaan en Cloosterlaan Koningsdag gevierd.
Naast een (kleine) vrijmarkt zullen er verschillende activiteiten voor kinderen zijn als springkussens en kinderschmink. Op een podium, ter hoogte van de HEMA, worden muzikale optredens verzorgd. En dat allemaal onder het genot van een hapje en een drankje.

Muzikale optredens

Tussen 12.00 en 12.45 is er een dansoptreden van Dansschool Jolein.
Hans Merkcx zorgt met zijn muziek & zang weer voor een lekkere oranjesfeer.

Als afsluiting speelt er van 15.00 tot 18.00 uur voor Brasserie de Canette de swingende liveband Harlem Oil met dansbare pop-rock covers.

Vanaf 16.00 uur is er bij Café De Eerste Aanleg in de Raadhuisstraat een feestelijk optreden van Drukte van Belang! Kom vooral in je oranje outfit meegenieten.

Verkeersmaatregelen

Vanaf de Julianalaan tot aan de Cloosterlaan wordt de Binnenweg afgesloten voor alle verkeer vanaf 11.00 tot 18.00 uur. Dus kom vooral lopend of met de fiets.

 

Heb je deze berichten al gezien?